Оплата і доставка

Доставка товарів по Україні

Для того, щоб максимально швидко виконати Ваше замовлення, наш колектив докладе всіх зусиль.

Після отримання від Вас замовлення наш менеджер обробить його та зв’яжеться з Вами для уточнення оплати та доставки.

Відвантаження товарів проводиться з понеділка до суботи о 16:00.

Замовлення отримані та оплачені до 14:00 відправляються того ж дня.

Усі товари упаковуються належним чином. Дотримуючись усіх умов та вимог упаковки та маркування компанії перевізника. Для вудлищ використовуються щільні картонні тубуси, а для інших товарів щільні картонні коробки. Кожен товар перед упаковкою та відправкою перевіряється співробітником. Всі товари, незалежно від способу оплати (за передоплатою або післяплатою), застраховані на повну вартість.

Нова Пошта

Це найшвидший спосіб одержання товару.

Оплату за товар можна здійснити безпосередньо при отриманні товару (накладний платіж) або переказати гроші на картку ПриватБанку. Оплата надсилається за умови замовлення від 200 грн., при оплаті замовлення карткою обмежень за мінімальною сумою замовлення немає.

Увага!

При отриманні товару обов’язково робіть повний огляд на Новій Пошті. У випадку, якщо пошкодження або неправильна комплектація посилки була виявлена поза складом Нової Пошти, ми не зможемо гарантувати повернення або обмін товару!

Укрпочта

Цією компанією можна скористатися лише за передоплатою. Цей варіант доставки дещо дешевше ніж Нова Пошта, але і більш тривалий (доставка здійснюється протягом 5-10 днів).